O mne

Volám sa Miriam, milujem Paradu, tvorím šperky a vediem kurzy tvorenia.
ŠperkyKurzy
miriam-paradova-tvorba-sperkov-kurzy

Výnimočný šperk pre výnimočnú ženu

Tvorím autorské šperky, pretože mám rada ručne vyrobenú krásu plnú energie. Tej špeciálnej energie rúk, ktoré ich vyrobili. A tie nekúpite v bežnom klenotníctve.

Sama viem, aké dôležité je vystúpiť z davu a byť sama sebou. Šila som si vlastné oblečenie, aby som bola iná. Hodvábna šatka miesto opasku ma sprevádzala celú mladosť. Dlhá sukňa po zem, na krku šperk z hliny, dreva a žehlenej slamy. Alebo z kovu.

K šperkom ma priviedla náhoda. Páčili sa mi náušnice lektorky drôtovania. A tak si ma chytil drôt. Milujem ho, držím sa ho a čosi som si aj doštudovala.

Pozrieť si šperky >>

Kurzy pre tvoreniachtivých

Nezáleží na tom, či ste malí alebo veľkí. Vyskúšate niečo nové, zažijete radosť z tvorenia, vypadnete z bežných problémov. Objavíte samých seba. Krásny a originálny výrobok k tomu.

Neexistujú nešikovní ľudia. Rodíme sa plní kreativity, máme to v sebe. Existujú len ľudia, ktorí nenájdu dosť odvahy na to, aby to skúsili.

Ovládam rôzne techniky, rozumiem si s drôtom a kovom, krotím textil i drevo, experimentujem s plastom a nepotrebnými vecami. Učím deti aj dospelých ako vyrábať vlastnými rukami a pomáham vám objaviť vaše tvorivé ja. 

Jednoducho rozdávam radosť. 

Pozrieť si kurzy >>

miriam-paradova-tvorba-sperkov-kurzy
miriam-paradova-tvorba-sperkov-kurzy

Kto teda som?

Som multipotenciál a čo všetko som v profesnom živote skúsila a moje zručnosti si môžete pozrieť tu >>

 

Pripojiť sa ku mne môžete tu:

Pin It on Pinterest